Choď na obsah Choď na menu
 


Aromajoga

aromajoga-obrazok.jpg

 

 

 

Aromajoga je zameraná na relaxačné cvičenia, počas ktorých sa spájame so svojím vnútrom, nadväzujeme kontakt so svojím podvedomím a aj s Vyšším Ja, teda Nadvedomím, Univerzálnym Vedením.

Vďaka esenciálnym olejom, ktoré pri aromajoge pužívame, sa aktivuje amygdala, ktorá je v mozgu centrom všetkých naších zažitkov spojených s emóciami.

Pri aromajoge dochádza tiež k harmonizáciia a aktivácii energetických centier, čakier.

Ich správne fungovanie zabezpečuje správnu reguláciu žliaz s vnútorným vylučovaní, správne nastavenie imunitného systému a uvoľňuje sa voľný tok energie v meridiánoch a energetických kanáloch.

Naše možnosti ozdravenia, porozumenia a pochopenia jednotlivých situácií v našich životoch sa stávajú prijateľnými, nachádzame Vedenie a spojenie s podstatou života.

Pri aromajoge používame esenciálne oleje YL vhodné na relaxáciu a harmonizáciu a postupne aj hlbšie duchovné oleje, ktoré nám pomôžu prehĺbiť jednotlivé asány a spojiť sa so svojím dychom, so svojím Ja.

Esencie Young Living používané pri aromajoge sú aj: Lavender,Tangerine, Orange, Harmony, Frankincense, Myrrha, White Angelica, Peppermint, Cedarwood, Ylang Ylang, Rose, Mellisa a ďalšie...

 

Vypracovala  Mgr.Darina Šipošová

oils-young-living.jpg

 

 

 
 

 

Kontakt

Mgr.Darina Šipošová

Dunajská Streda

ID 1582562

0903 660 344

darinasiposova@gmail.com

Mail listArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 6926
Mesiac: 211
Deň: 8