Choď na obsah Choď na menu
 


Frankincense- Kadidlo

frankencinse.png

 

 

 

Frankincense- Kadidlo- Olibanum

 

jeden z najznámejších olejčekov, používal sa už pred 5OOO rokmi,  patrí medzi najvzácnejšie z hľadiska náboženského, používa sa dodnes pri naboženských obradoch, k zasväteniu, k rituálom, pomazaniam, bol darovaný aj Ježišovi ako jeden z darov od troch Mudrcov spolu s Myrrhou.

Frankincense je  dar od Boha, napája nás na Vyššie energie, na Majstrov a duchovných vodcov, spája nás s vlastnou dušou a porozumením .

Frankincense bol považovaný za  mimoriadny a bol vysoko hodnotený panovníkmi a strážcami zlata, nakoľko mu je pripisovaná hodnota zlata.

V dnešnej dobe je predmetom  mnohých výskumov.

Kadidlo je darom, mimoriadne vzácnym,  pomáha pri fyzických a duševných ochoreniach, je príjemný svojou zemitou balzámovou vôňou vo forme esenciálneho terapeutického olejčeka, nanáša sa na čakry korunnú , tretie oko a srdcovú, príp. na body Vitaflex na chodidlách alebo ho inhalujeme z fľaštičky . Jeho použitie je všestranné, upokojuje myseľ, pôsobi relaxačne a revitalizujúco.

Tak ako nás kadidlo ťahá hore, vyzdvihuje naše frekvencie, ovplyvňuje vzdušný element v nás, tak potrebujeme aj nájsť svoje stabilné miesto na Zemi, zapustiť korene a nájsť sami v sebe , prečo sme na Zemi, čo sme sa prišli naučiť, aký je zmysel našej existencie. S Matkou Zemou nás spája Myrrha, esenciálny olej, ktorý je považovaný za ženský princíp a symbol Zeme, zatiaľ čo kadidlo je mužským princípom, symbolom Neba.

myrrha.jpg"Myrrha čistí dušu aj telo človeka, uvoľňuje a otvára jeho pocity, aby boli pripravené k prijatiu Božského svetla."

Myrrha pomáha odpustiť a pohnúť sa dopredu, je dôležitá pre všetkých, ktorí sa chcú duchovne vyvíjať, napojiť sa na Vyššie energie, spojiť sa so svojím Vedením... 

Vypracovala: Mgr.Darina Šipošová   ID:1582562 

 

 
 

 

Kontakt

Mgr.Darina Šipošová

Dunajská Streda

ID 1582562

0903 660 344

darinasiposova@gmail.com

Mail listArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 6926
Mesiac: 211
Deň: 8