Choď na obsah Choď na menu
 


O mne...

fb_img_1485604410830-2.jpg    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý deň, vitajte na stránkach aromapsychológie a dovoľte, aby som sa Vám predstavila a napísala o sebe pár riadkov...

Volám sa Darina Šipošová, narodila som sa v Nitre  a aj som tu študovala, UKF Nitra, momentálne žijem v Dunajskej Strede, spolu so svojou rodinou.

Mojím životným smerovaním a cestou sa stala filozofia a psychológia duše, nakoľko som si uvedomila, že všetky zdravotné a osobnostné problémy, ktoré sa mi v živote stali, mali svoj význam a smerovali ma k hodnotám, ktoré si doteraz uchovávam a podľa  ktorých sa snažím žiť.

Už od detstva ma zaujímali témy ako filozofia života, psychológia správania, život po živote,  a pod. Začala som hľadať rôzne zdroje informácií a vzdelávania, a našla som...absolvovala som niekoľko vzdelávacích kurzov alternetívneho životného štýlu, cvičím jogu a som inštruktorka cchi kungu, absolvovala som kurzy reiki a shambally, venujem sa homeopatii, aspoň zakladom a  jej domácemu použitiu,  ale azda najviac môj život  a zdravie ovplyvnili esenciálne terapeutické oleje Young Living.

Použitie olejčekov Young Living je jednoduché, môžu sa natierať priamo na pokožku, používať pri masáži chodidiel a chrbtice, môžu sa jednoducho inhalovať z fľaštičky alebo rozprašovať pomocou aromadifúzera do ovzdušia.

Olejčeky veľmi rýchlo ovplyvňujú činnosť mozgu, upokojujú a harmonizujú , pôsobia na telo aj na dušu, sú vhodné do každej domácnosti ,  aj ako domáca lekárnička...

Ďakujem , že prišli do môjho života, že ich môžem každý deň dýchať a cítiť, že  sú mojou súčasťou...

Vďaka nim som pochopila rôzne náročné životné situácie, cítim sa silná a vďačná za to, čo som zažila, aj keď to nebolo vždy jednoduché, našla som vnútorné napojenie, lásku a súcit, žijem sama so sebou a vedome tvorím vlastnú budúcnosť, moja rodina je mi oporou, a tiež esencie života, joga a cchi kung.

Denne meditujem, ráno sa zdravím Slnku a večer ďakujem za život...a to nielen svoj :)))

Namasté

Darina Šipošová

bratislava-yl-day-18.03.2017.jpg

 
 

 

Kontakt

Mgr.Darina Šipošová

Dunajská Streda

ID 1582562

0903 660 344

darinasiposova@gmail.com

Mail listArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 6925
Mesiac: 210
Deň: 7